پشتیبانی


نوع ارتباط ما بیشتر از طریق نوشتاری است و همواره تلاش بر این داریم که در اسرع وقت به پاسخگویی به شما عزیران اقدام کنیم و در خدمت شما باشیم .

 در آپ ، شما می توانید از راه نظرات در صفحه خانه و یا ارسال نظر اختصاصی از ویترین خود اقدام به ارتباط با ما نمایید . 
و یا از :
 
  09363994188  پشتیبانی آب و فاضلاب ، تلگرام    connectir2@
09332984878 پشتیبانی پلیمر و پلاستیک ، تلگرام   connectir3@
و نیز به آدرس زیر ایمیل بزنید  :
connectir2@gmail.com
کانال نصب برنامه APP از تلگرام : connectir@
با سپاس فراوان از شما 


راهنمای استفاده از نرم افزار اپلیکیشن  :
بسیار ساده است ، به عنوان یک کاربر ساده می توانید فقط از بخش تالار گفتگو استفاده کنید و با همکارانتان در سراسر کشور در یک مکان متمرکز حضور داشته باشید .
کالای مورد نیازتان را یا از میان شاخه های تعریف شده پیدا کنید و یا با امکان جستجو ی پیشرفته که به شکل ذره بین در بالای سمت چپ قرار دارد آنرا بیابید . 
شما می توانیددر صورت داشتن رجوع زیاد به   بنگاهی خاص ، آنرا در لیست علاقمندی هایتان گذارده و در هر بار با زدن دگمه قلب در بالای صفحه آنها را به سرعت فعال کرده و احضارکنید .


توجه توجه *** آنچه شما در بخش علاقمندی ها ذخیره می سازید ، پس از یک مرتبه باز کردن آن در گوشی تان ، در صورت قطع اینتر نت نیز در اختیار شما خواهد بود . این امکان شما را قادر می سازد تا در زمان تماس مشتریان خود ، بتوانید به جزئیات کالاهای مورد نظرتان دسترسی داشته باشید .


راهنمای بر پایی ویترین نمایش :
1- پس از نصب و راه اندازی نرم افزار کانکت صفحه ای به شکل زیر را خواهید داشت :

2- مشترک شوید (ثبت نام )
3- وارد و ویترین من شوید ( با یوزر و پسوردی که ساخته اید )
4- صفحه ای به شکل زیر برای شما باز خواهد شد :
در بالاترین مستطیل (ویترین محصولات من ) نام و مشخصات موسسه یا بنگاه اقتصادی خود را وارد سازید . 
در پایان دگمه ثبت اطلاعات را بزنید .
شما می توانید هر زمان که خواستید با دگمه چهارم به ویرایش اطلاعات و مشخصات موسسه اقتصادی تان بپردازید .
در موقع درج اطلاعات و مشخصات برای ویترین تان شما می توانید تصویر یا لوگو خود را نیز که در نمایش محصولات شما بسیار اهمیت دارد نیز بگذارید .لازم به ذکر است که تصاویر ارسالی حتما بایستی با فرمت jpg باشند .
در این بخش لازم است که شاخه فعالیت تان منعکس گردد ، لازم به ذکر است که شما می توانید تا سه شاخه را برای این منظور گزینش نمایید .

5- سپس با زدن دگمه دوم (درج محصول) شروع به وارد کردن اطلاعات و مشخصات محصولات یا خدماتتان نمایید .و در پایان هر یک دگمه درج را بزنید . 
شما تا ...... محصول در سه شاخه مورد نظرتان می توانید وارد سازید  .
6- ویرایش محصول و چیدمان و اولویت بندی محصولات را در این بخش می توانید به انجام رسانید . و اگر مایل بودید کالا و خدمات خود را بر چسب قیمت بزنید ، اما در قبال آن پاسخگو و مسئول خواهید بود .

شاد و شاداب ، سر بلند و پیروز باشید